Вечер с много голове зарадва феновете в Лигата на конференциите, а вие видяхте по MAX Sport 4 HD от Белград как Партизан не се даде на Ница и завърши 1:1 в мач от група D. Във втори пореден двубой в групата "гробарите" изостават, но показват характер и не губят. Така бе и при 3:3 като гост на Словачко, така бе и тази вечер, когато още във втората минута Партизан изостана с гол на Джо Брайън. Малиецът Фусени Диабате изравни в 60-ата минута и сръбският гранд има 2 точки, с колкото остава и Ница.

Кьолн разби с 4:2 Словачко у дома в другия дуел в групата (на основната снимка), за да оглави класирането с 4 точки. Чешкият тим има 1 т.

Общо 51 гола в 16 двубоя бяха вкарани, като в шест мача тази вечер влязоха по пет или повече попадения. И спектакълът си струваше.