Време е за головете на уикенда в каналите на MAX Sport и - колкото и да бе различен той като формат, попадения за селекцията на сайта maxsport.live не липсват.

Стартираме на "Сан Сиро", където в съботната вечер Интер победи Рома с 3:1, а Марсело Брозович вкара зрелищно второто попадение за домакините с ракета по диагонала (основното видео).

Битката за скудетото продължава с пълна сила между двата отбора от Милано, а това е така, защото Сандро Тонали (долу), донесе трите точки на "росонерите" в добавеното време на неделното гостуване на Лацио (2:1).

Преходът към Испания е болезнен за феновете на Барселона, които изживяха трето поредно домакинско поражение.

Култовият Райо Валекано си тръгна от "Камп Ноу" с победна песен на уста, след като Алваро Гарсия още в седмата минута прободе гранда в сърцето.

Към Ниската земя, където гол с петичка в стил "Рабах Маджер" заплаши да предреши битката за титлата. Патрик Йоостен вкара за Камбуур още във втората минута на сблъсъка срещу ПСВ и в Аякс вече отваряха шампанското.

Всяка грешка на конкурента би била фатална.

Но Айндховен обърна мача до 1:2 и остава с теоретичен, макар и малък шанс да е шампион. Разликата е +4 за Амстердам.

За 22-годишния колумбиец Луис Синистера Лукуми ще се говори тепърва все повече и повече.

Нападателят вече има 12 гола за сезона във Фейенорд, като онзи ден вкара за 2:1 срещу Утрехт в последните секунди.

Така грандът от Ротердам запазва третата позиция с три точки аванс пред четвъртия Твенте.

Прекосяваме Океана, за да видим две зрелищни попадения в Мейджър лигата, която също гледате в каналите на MAX Sport.

В нощта на Великден (у нас) Минесота победи Чикаго с убедителното 3:0, а третото попадение на Робин Лод бе глазурата върху сладкиша за феновете на домакините.

Финландецът вече има три попадения за сезона (в 8 мача), а отборът му затвърди силен старт с пето място на Запад - 14 точки.

Рано в понеделник сутринта Хесус Нунес Хименес даде перфектен старт на Торонто при гостуването на Ню Йорк Сити с два гола до 27-мата минута.

Единият си заслужи мястото в селекцията ни.

Но попаденията не стигнаха в един от най-лудите мачове на годината изобщо в каналите на MAX Sport. Сити спечели с 5:4, седми е на Изток с 10 точки, а Торонто има 11 и е на пета позиция.

За десерт - четири гола от изключително зрелищните и резултатни полуфинали в Младежката Шампионска лига.

Ювентус се върна от 0:2 срещу Бенфика с прекрасни попадения отдалеч на Анже Чибозо и Рикардо Турикия.

Мощните удари на младите играчи на италианския гранд пратиха мача на дузпи, където обаче португалският тим спечели и отиде на финал.

Далеч не толкова драматично се разви срещата на Залцбург и Атлетико, а австрийските младежи спечелиха с 5:0.

Но липсата на интрига не означаваше, че няма попадения за селектиране...

Головете на Камери за 3:0 и Толгахан Шакин за 4:0 намериха място в списъка, а както сами ще видите - за това си има съвсем солидни аргументи...

Толкова за този уикенд.

След седмица отново очаквайте в maxsport.live селекцията с най-зрелищните попадения на кръговете от Италия, Испания, Нидерландия и САЩ.