Саудитският шампион Ал Хилал вероятно ще завърши сезона без поражение, след като не загуби и последния си труден тест през сезона.

А той бе срещу Кристиано Роналдо и неговия Ал Насър, но мачът завърши наравно 1:1. Гледахте го пряко по MAX Sport 4 HD.

Така два кръга преди края Ал Хилал е с актив от 29 победи, три ремита и нито една загуба, като въпреки наличието на суперзвезда като Кристиано Роналдо в големия си съперник, успя да спечели по убедителен начин титлата.

За Ал Насър няма съмнение, че крайната позиция ще е втората, но тимът се опита да нанесе първо поражение на шампионите.

Все пак Ал Насър не бе далеч от целта, защото още в първата минута на мача Кристиано Роналдо асистира, а Отавио вкара за 1:0.

Този резултат се запази точно до 100-ата минута, 10 минути в добавеното време, когато от дузпа Александър Митрович успя да изравни и да продължи серията без поражение за саудитския шампион.