Отборът на Рома записа втора грешна стъпка в шампионата само в рамките на няколко дни.

След поражението от Лацио в римското дерби, сега "вълците" не успяха и да победят Сасуоло в мач, който беше предаван директно по MAX Sport 3 HD.

Двата тима направиха равенство 1:1, което лиши Рома от шанса да се намести на третото място в класирането.

В герой за момчетата на Жозе Моуриньо можеше да се превърне Тами Ейбрахам, който избра точния момент да прекъсне головата си суша - точно преди обявяването на окончателния състав на Англия за Мондиала.

Нападателят не бе вкарвал в Serie A от 12 септември, но в 80-ата минута на днешния мач се извиси и по прекрасен начин с глава изведе "вълците" напред.

Изглеждаше, че това ще бъде решителният миг в този лишен от спиращи дъха мигове мач, но Сасуоло разочарова Жоезе Моуриньо.

Само пет минути след гола на Ейбрахам, домакините изравниха чрез Андреа Пинамонти, за да измъкнат точката.

С нея те имат актив от 16 на 13-ото място, а Рома е пети с 26 пункта и мач повече от Ювентус и Интер, които могат да изпреварят "вълците".