Ювентус постигна изключително драматична победа с 3:2 над новака Фрозиноне в 26-ия кръг на Серия "А". Мачът гледахте пряко по MAX Sport 3 HD.

Така отборът на Масимилиано Алегри запази минималните си шансове за титла, като има 57 точки и изостава с шест от лидера Интер, който е с два мача по-малко. Първият от тях е гостуване на Лече по-късно днес.

В Торино домакините и Фрозиноне направиха вихрено първо полувреме с четири попадения.

Душан Влахович вкара два пъти за Юве след асистенции на Уестън Маккени - в третата и 32-ата минута. Между тях обаче Фрозиноне се разписа с голове на Валид Чедира с глава в 14-ата и Марко Брешанини в 27-ата.

През втората част домакините направиха много пропуски и мачът отиваше към пети пореден двубой без победа в Серия "А", но след корнер Даниеле Ругани стреля от малък ъгъл и прати топката между краката на вратаря за крайното 3:2, пращайки домакинските фенове в екстаз.

За Фрозиноне загубата е четвърта поредна в първенството и тимът на Еузебио Ди Франческо е 16-и с 23 точки, като е на три от зоната на изпадащите.