Рома победи Торино с 3:2 в зрелищен мач от 26-ия кръг на италианската Serie A, който ви показахме директно в ефира на MAX Sport 3 HD.

"Вълците" продължиха своя възход под ръководството на Даниеле Де Роси и записаха своята пета победа в последните си шест мача в шампионата.

Пропуските спряха силен Милан срещу Аталанта

Големият герой за Рома бе Пауло Дибала, който вкара и трите попадения за домакините.

Аржентинецът откри от дузпа в 42-ата минута, но до края на полувремето гостите успяха да изравняват чрез колумбийския си голаджия Дуван Сапата.

Шото на Дибала обаче продължи и през втората част, като той отново изведе Рома напред в 57-ата минута, а 12 по-късно направи резултата в този интригуващ мач 3:1.

Но Торино не се предаде и успя да намали, но сякаш твърде късно. Автогол на Хуйсен върна "биковете" в мача, но това се случи в 88-ата минута и време за изравняване нямаше.

Така Рома събра актив от 44 точки на шестото място, на четири пункта от топ 4.