Чикаго Файър надигра изненадващо лесно Интер (Маями) с 3:1 в мач от MLS, който видяхте по MAX Sport 4 HD. Загубата реално праща извън борда за плейофите клуба на Дейвид Бекъм, който трябва да направи чудо в оставащите мачове от редовния сезон, за да вземе една от седемте квоти за постсийзъна. Чикаго почти сигурно също няма да попадне там.

Джон Дуран, еквадорската деветка на домакините, откри с глава в 40-ата минута. Това сложи край на изключително тежка "суша" на Чикаго, който не бе постигал попадение в първенството 441 минути. Джердан Шакири удвои в 64-ата минута, а в 77-мата гостите се върнаха в играта с гол от дузпа на Гонсало Игуаин. Но три минути преди края светкавична контраатака бе завършена пак от Дуран - 3:1.

За съжаление, Станислав Иванов отново не бе в групата на Файър. Но отборът му спря и друга "черна" серия - 5 поредни мача нямаше победа.

В Далас поредно разочарование претърпя отборът на ФК Лос Анджелис, който отдавна обаче си е осигурил място в плейофите, при това като първи поставен. Звездната селекция загуби с 1:2 от местния тим, въпреки че поведе с гол на Кристиан Аранго.

В последните 12 минути Хесус Ферейра вкара два пъти, като първото попадение бе куриозно, а играчите на гостите го "проспаха", докато спореха за отсъждане на рефера. А още от 13-ата минута ФК Лос Анджелис игра с 10 души, след като Райън Холинсхед бе изгонен.

Джорджо Киелини бе на терена цял мач, а Гарет Бейл влезе в 59-ата минута на мястото на Карлос Вела. Уелсецът ще е готов за титуляр в плейофите.