Турският гранд Бешикташ изхвърча от турнира за Купата на страната.

В мач, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD, "черните орли" загубиха от Анкарагюрджю след изпълнение на дузпи.

Двата тима направиха равенство 1:1 след 120 игрови минути, а при изпълнението на наказателните удари, домакините от столицата се наложиха с 4:3.

Главна роля за успеха имаше добре познатият у нас Али Соу, който вкара доста голове по родните терени с екипа на ЦСКА.

Гамбиецът се разписа и тази вечер в 12-ата минута, когато изведе Анкарагюрджю напред.

Бешикташ все пак успя да изравни чрез турския национал Дженк Тосун в 77-ата минута, а впоследствие сблъсъкът стигна до дузпи.

При тях домакините вкараха и четирите си изпълнения, едно от които на Али Соу, докато за Бешикташ с пропуски се отчетоха ветеранът Атиба Хътчинсън и Артур Масуаку.