Шампионът Аржентина завърши с пълен актив от 9 точки, печелейки групата си продължавайки напред към четвъртфиналите на Копа Америка. Дори и без контузената си звезда Лионел Меси, "гаучосите" не допуснаха изненада срещу Перу и благодарение на два гола на Лаутаро Мартинес ликуваха с 2:0, за да си осигурят място в елиминациите като първи в класирането.

Срещата от "Хард Рок Стейдиъм" в Маями гледахте пряко в ефира на MAX Sport 3 HD.

Лаутаро бе във вихъра си, като първо откри резултата след магическа комбинация с Анхел ди Мария в 47-ата минута, в четири преди края показа индивидуалната си класа и реализира и за 2:0.

Междувременно Николас Таляфико вкара, но съдиите не зачетоха гола заради засада, а Леандро Паредес не успя да се разпише от дузпа за аржентинците.

Канада е вторият отбор, който преминава от тази група към четвъртфиналната фаза на турнира.

0:0 срещу Чили бе достатъчно за Алфонсо Дейвис и съотборниците му да си осигурят втората позиция в класирането.

Този двубой гледахте пряко по MAX Sport 4 HD.