Бетис спечели с 3:0 срещу Елче на свой терен в мач от първия кръг на La Liga.

Гледахте срещата по MAX Sport 4 HD.

Носителят на Купата на краля бе господар на събитията и още през първото полувреме предреши изхода с две попадения, а гостите улесниха максимално задачата на домакините.

Елче остана с 10 души в 16-ата минута, когато Джон Нванкво спря с нарушение Борха Иглесиас точно преди границата на наказателното поле и бе изгонен с директен червен картон.

Само 12 минути по-късно Енцо Рико направи необяснима глупост, оставяйки една топка да се търкаля по страничната линия, чакайки я да излезе от игра.

Набил Фекир не я чака, отне я, напредна и подаде през празната врата на Хаунми за 1:0.

Иглесиас удвои в 39-ата след нова брилянтна асистенция на Фекир, а пак французинът подаде остро отляво в 60-ата минута, отбраната на гостите не успя да изчисти и Хуанми вкара втория си гол в мача.