Барселона претърпя поредно разочарование през сезона в Ла Лига, записвайки поражение с 0:1 от Бетис.

Мачът, който наблюдавахте по MAX Sport 4 HD странно или не, бе сред най-силните за Барса през сезона, но каталунците така и не достигнаха до гол.

Севиля удари Виляреал, а Жерар Морено се отчете с пропуска на сезона

Така Шави записа първо поражение в треньорското си приключение на "Камп Ноу", а Барса все още остава далеч от местата в топ 4.

Каталунците са на шест точки зад четвъртия Атлетико (Мадрид), но и с мач по-малко. А пък лидерът Реал (Мадрид) е вече н 13 точки пред Барса.

Решителният миг днес дойде десет минути преди края, когато гостите от Бетис нанесоха своя решителен удар, а георят бе Хуанми, който завърши атаката, донесла три точки и третото място за андалусийците.

По-любопитна днес, особено за бългрските фенове бе церемонията преди мача, в която главен герой бе Христо Стоичков.

Той се появи на "Камп Ноу", за да награди носителката за "Златната топка" при жените - Алекса Путеяс, както и Педри, който получи наградата за най-добър млад играч в света.

Гледайте двубоите от испанската Ла Лига по MAX Sport 4 HD.