Байерн удари Галатасарай с 3:1 насред Истанбул в мач от група А на Шампионската лига.

Видяхте двубоя по MAX Sport 3 HD, а в него баврският гранд се наложи да изстрада успеха след силната игра на домакините в почти цялата среща.

Галатасарай стартира много мощно и натисна съперника, подкрепян от шумната си публика. Но при първата атака на Байерн, топката влезе във вратата. Кингсли Коман вкара по диагонала, изведен от Лирой Сане.

Интер изстрада важна победа в Шампионската лига, дузпа пречупи Залцбург

Последваха тежки минути за баварците - "чим бом" атакуваше, стреляше по вратата и изпускаше страхотни ситуации. Все пак логичното стана в 30-ата минута и Мауро Икарди изравни от дузпа, изпълнявайки удара в стил "Паненка".

След почивката картината не се промени и домакините натискаха, но около 70-ата минута Байерн пое контрола и постепенно се видя, че класата и рутината във футбола са много ценна валута.

Хари Кейн вкара в 73-ата минута, а в 79-ата даде топката на Джамал Мусиала в чиста позиция за третия гол. И това прекърши Галатасарай - 1:3.

Въпреки това турският отбор е в добра позиция в групата с 4 точки. Байерн има девет и увеличи серията си без загуба в груповата фаза на турнира на 37 мача.

Копенхаген е с една точка, а Манчестър Юнайтед - с нула, преди срещата им в Англия по-късно тази вечер.