Виляреал и Реал (Мадрид) сътвориха истинско шоу и завършиха наравно 4:4 в мач от предпоследния кръг на Ла Лига, който наблюдавахте в комбинирано предаване по MAX Sport 4 HD.

Шоу, в което главният герой бе норвежецът Александър Сьорлот, нанизал цели четири попадения във вратата на шампионите от Реал.

А нищо не предвещаваше подобен стряскащ за Реал сценарий, когато на почивката резултатът бе 4:1 в полза на Кралете.

Но само в рамките на 8 минути след след почивката, бе времето Сьорлот да се развихри.

След като се бе разписал през първата част, той заби още три попадения смежду 48-ата и 56-ата минути.

Така той оформи крайното 4:4, а Виляреал трябва сериозно да съжалява, че не стигна и до пълния обрат.

Тази вечер също така стана ясно, че Барселона ще завърши на второто място в класирането, а и също така, че заедно с Алмерия и Гранада, от Ла Лига ще изпадне андалусийският им съсед Кадис.