Атланта Юнайтед победи Интер (Маями) с 2:0 и по този начин прекъсна добрата серия на отбора от Флорида, която се състоеше в четири мача без загуба - две победи и две равенства в последните четири кръга на Мейджър Лийг Сокър.

Двубоят бе излъчен на живо в ефира на MAX Sport 3 HD.

Домакините поведоха още в четвъртата минута благодарение на Луис Араухо, но след това трябваше да чакат почти час за второто си попадение. Междувременно гостите пък останаха с човек по-малко в 29-ата минута, когато Жеан Мота полу втори жълт картон за нарушение в центъра на терена.

В 61-ата минута Хосеф Мартинес пък уби интригата с втори гол - 2:0.

С победата си тази нощ Атланта изпревари Интер и вече е девети в Източната конференция с 19 точки. Клубът на Дейвид Бекъм остава десети с 18. Титуляр за гостите бе американецът с българско потекло Индиана Василев.