Ювентус победи Монца с 2:1 в мач от Купата на Италия, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Титуляр за гостите бе националът ни Валентин Антов, който остана 82 минути на терена, но не успя да помогне на неговия тим да се спаси от поражението.

Макар Ювентус да заложи на доста експериментален състав, "бианконерите" успяха да свършат своята работа с гол чак в 78-та минута.

Именно тогава появилият се от пейката Федерико Киеза се разписа за 2:1 и прати Ювентус напред в турнира.

Преди това още в началото на мача Мойс Кийн с глава успя да открие за Ювентус, а в 24-ата минута Матия Валоти изравни за Монца.

В крайна сметка Ювентус не допусна сензация, а това оформи следните четвъртфинали в турнира за Купата: