Станислав Иванов бе титуляр за Чикаго Файър на старта на новия сезон в MLS, а вие гледахте изявите му по MAX Sport 4 HD. Тимът на българския национал стигна до 0:0 като гост на Интер в Маями, а Иванов бе на терена 80 минути, преди да го замени Брайън Гутиерес.

Станислав изпусна два шанса да отбележи още до почивката. В 31-вата минута той отне топката и поде атака на Чикаго, получи вдясно и по диагонал стреля в гредата.

В последните секунди на полувремето новото попълнение на Файър Джердан Шакири го изведе срещу вратаря на домакините Клемен Диоп, който спаси удара на българина.

В мача имаше още куп опасности и добри положения, но двете нули останаха непокътнати.