Флуминезе не се предаде и с 10 души, като стигна до 2:2 у дома срещу Интернасионал в първия полуфинал за Копа Либертадорес. Бразилският сблъсък, пълен с емоции, голове и нерви, видяхте по MAX Sport 4 HD.

Домакините поведоха на "Маракана" с гол на машината от Аржентина Херман Кано. Но в края на полувремето нещата се обърнаха - Самуел Хавиер получи втори жълт картон и Флу остана с 10 души на терена, а секунди по-късно Интер изравни с гол на Хуго Мало.

Алан вкара отново за гостите и смълча "Маракана" в 64-ата минута, но Кано, който не може да спре да бележи, реализира от въздуха красиво в 78-ата и осигури приемлив резултат на Флуминензе преди реванша. Нападателят вече има 11 попадения в 10 титулярни мача в турнира.

Вторият мач е в Порту Алегре на 5 октомври.

В другата двойка грандът на аржентинския футбол Бока Хуниорс среща още един бразилски тим - Палмейрас, като първият мач е в петък сутринта от 03:30 ч наше време в Буенос Айрес.

Ще се предава по MAX Sport 4 HD.

В първи полуфинал на Копа Судамерикана, който видяхте по MAX Sport 4 HD, еквадорският ЛДУ Кито взе солиден аванс от 3:0 срещу Дефенса и Хустисия от Аржентина.

Два гола заби Пауло Гереро, неостаряващата деветка от Перу в състава на домакините. Лукас Пиови добави зрелищно попадение отдалеч и еквадорците са голям фаворит преди реванша на 5 октомври в Аржентина.

Другата полуфинална двойка е Коринтианс - Форталеза (1:1 в първия мач).