Олимпиакос си върна усещането от победата с 87:58 срещу гостуващия Партизан в Евролигата, а вие видяхте шоуто на Везенков и компания по MAX Sport 2 HD.

Българската звезда реализира 15 точки, добави 7 борби под кошовете и асистира 4 пъти, като записа и открадната топка в статистиката си за мача.

Саша остана на игрището 31 минути.

Олимпиакос издигна стена пред гостите в последните две четвърти, като особено в заключителната част атаката на сръбския гранд бе парализирана и записа само 4 точки. Това не се вижда често Евролигата, а и изобщо в баскетбола на високо ниво.

Така гръцкият гранд се върна към победите след две поредни загуби и вече е с баланс 5-2. Партизан е с 3-4.

Голям мач имаше в Мадрид, където Реал победи с 94:85 шампиона Анадолу Ефес, за да си върне отчасти за загубения финал от турския отбор в Евролигата през май. Тези два отбора са със сериозни амбиции отново да са поне на финалната четворка и този сезон.

Габриел Дек и Венсан Порие вкараха по 13 точки за Реал, а Уил Клайбърн бе лидер на гостите с 25.