Баскетболната Евролига няма почивка и днес предстоят още два мача, които ще дадат начало на втория кръг за седмицата в елита на Европа. И двата, разбира се, ще може да наблюдавате пряко в каналите на MAX Sport.

От 21:30 часа по MAX Sport 2 HD ще бъде излъчена битката между Байерн (Мюнхен) и Панатинайкос, които се намират в дъното на класирането, поне към момента. Баварците имат 4 победи и 6 загуби, но преди два дни успяха да пречупят Фенербахче и ще пробват да задържат инерцията от този успех и да спечелят днес, докато “детелините” са на незавидното за клуб като тях предпоследно място в таблицата със само две победи в десет двубоя.

ПАО няма победа от близо месец насам, след като за последно спечели на 27 октомври - нещо, което не е присъщо на шесткратен шампион на Евролигата.

Четвърт час по-късно, но вече в ефира на MAX Sport 3 HD ще може да се насладите на двубой между два от най-големите клубове на континента. Реал (Мадрид) приема у дома Цървена звезда, като “белите” са в серия от три последователни успеха. “Звездашите” пък загубиха последния си мач, но преди това записаха две поредни победи.

Испанците са втори в класирането с 8 победи в 10 мача, докато Звезда е на дванадесето място с 4 победи в същия брой двубои.

Гледайте мачовете от Евролигата в каналите на MAX Sport.