Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

01:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
03:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
05:30
ATP WT Uncovered
06:15
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
08:00
Световен рали шампионат: Обзор на състезанието във Финландия
09:00
ATP 1000: Монреал
11:00
ATP 1000: Монреал
13:00
ATP 1000: Монреал
15:00
ATP 1000: Монреал
17:00
ATP 1000: Монреал
19:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
21:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
23:00
Trans World Sport
23:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Мичиган
00:30
Скорост на Макс
01:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
03:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
05:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
08:00
Nascar Cup Series: Състезание в Мичиган
11:00
Nascar Cup Series: Състезание в Мичиган
12:00
ATP 1000: Монреал
13:45
ATP 1000: Монреал
15:45
ATP 1000: Монреал
17:45
ATP 1000: Монреал
19:45
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
00:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
02:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Мичиган
03:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
05:00
Trans World Sport
06:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
08:00
Световен рали шампионат: Финландия
09:00
Световен рали шампионат: Финландия
10:00
Световен рали шампионат: Финландия
11:00
Световен рали шампионат: Финландия
12:00
Световен рали шампионат: Финландия
13:30
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
15:30
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
17:30
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Великобритания
18:30
ATP WT Uncovered
19:00
ATP 1000: Монреал
21:00
ATP 1000: Монреал
23:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
01:30
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Тейлъм Бенд
02:40
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Тейлъм Бенд
04:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
06:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
08:00
Световен рали шампионат: Финландия
09:30
ATP 1000: Монреал
12:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
15:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
16:00
ATP 1000: Монреал
17:00
Брейкпойнт
18:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
Брейкпойнт
07:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
09:00
ATP 1000: Синсинати
11:00
ATP 1000: Синсинати
13:00
ATP 1000: Синсинати
15:00
ATP 1000: Синсинати
17:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
17:30
ATP WT Uncovered
18:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
ATP 1000: Монреал
07:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
09:00
ATP 1000: Синсинати
11:00
ATP 1000: Синсинати
13:00
ATP 1000: Синсинати
15:00
ATP 1000: Синсинати
17:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
18:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
07:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
09:00
ATP 1000: Синсинати
11:00
ATP 1000: Синсинати
13:00
ATP 1000: Синсинати
15:00
ATP 1000: Синсинати
17:00
Trans World Sport
18:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
01:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Монреал
03:30
Trans World Sport
04:00
ATP 1000: Монреал
06:00
ATP 1000: Монреал
08:00
Световен рали шампионат: Финландия
09:00
Световен рали шампионат: Финландия
10:00
Световен рали шампионат: Финландия
11:00
Световен рали шампионат: Финландия
12:00
Световен рали шампионат: Финландия
13:30
Диамантена лига 2022г.: Обзор на турнира в Монако
14:30
Голф: Irish Challenge
15:00
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
18:00
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
20:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига 2: Леванте - Уеска
00:00
UFC Fight Night: Сантос срещу Хил
03:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Великобритания
04:00
ISPS Handa World Invitational
07:00
ISPS Handa World Invitational
08:00
Диамантена лига 2022г.: Обзор на турнира в Монако
09:00
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
11:30
Trans World Sport
12:20
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
13:30
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
15:00
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
18:00
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
19:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
21:15
Лека атлетика: "Атлетикс"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Монца - Торино
00:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
02:00
live ПРЯКО, UFC Fight Night: Вера срещу Круз
05:00
ISPS Handa World Invitational
08:00
ISPS Handa World Invitational
08:30
Скорост на Макс
09:30
Nascar Cup Series: Състезание в Мичиган
12:30
Nascar Cup Series: Състезание в Мичиган
13:00
Голф: Irish Challenge
13:30
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
16:30
live ПРЯКО, ISPS Handa World Invitational
18:00
Световен рали шампионат: Финландия
19:30
live ПРЯКО, Серия А: Фиорентина - Кремонезе
21:30
Голф: Irish Challenge
22:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
01:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
02:00
Cage Warriors 142: Галавечер от Уелс
04:30
ISPS Handa World Invitational
07:30
ISPS Handa World Invitational
08:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
11:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
12:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
13:10
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
14:40
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
16:30
Trans World Sport
17:30
Нидерландска Ередивизи: Обзор 2 кръг
18:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетик Билбао - Майорка
20:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
22:00
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
01:00
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
01:30
Световен рали шампионат: Финландия
02:30
Световен рали шампионат: Финландия
03:30
Световен рали шампионат: Финландия
04:30
Световен рали шампионат: Финландия
05:30
Световен рали шампионат: Финландия
07:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Великобритания
08:00
Голф: ISPS Handa World Invitational
11:00
Голф: ISPS Handa World Invitational
11:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
13:30
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
16:30
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
17:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
18:40
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
20:10
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
22:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
22:30
Cage Warriors 142: Галавечер от Уелс
01:00
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
04:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
06:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
08:00
Световен рали шампионат: Финландия
09:00
Световен рали шампионат: Финландия
10:00
Световен рали шампионат: Финландия
11:00
Световен рали шампионат: Финландия
12:00
Световен рали шампионат: Финландия
13:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
14:30
ISPS Handa World Invitational
17:30
ISPS Handa World Invitational
18:00
Голф: Vierumaki Finnish Challenge
18:30
Голф: ISPS Handa World Invitational
19:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
22:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
23:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
00:10
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
01:40
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
07:00
Голф: Vierumaki Finnish Challenge
07:30
Голф: ISPS Handa World Invitational
08:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Тейлъм Бенд
09:10
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Тейлъм Бенд
10:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
11:40
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
13:10
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
15:00
Trans World Sport
15:30
Голф: Vierumaki Finnish Challenge
16:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
18:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
18:30
Скорост на Макс
19:30
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
21:30
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
23:30
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
02:45
"Жоан Гампер": Барселона - Пумас
04:30
Барса ТВ: "Андерсон"
05:00
Калчо мания
06:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
08:00
Приятелска среща: Интер - Виляреал
10:00
Мейджър Лийг Сокър: Мач на звездите
12:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
14:00
"Жоан Гампер": Барселона - Пумас
16:00
Копа Судамерикана: Атлетико Гоянензе - Насионал
18:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Депортиво Тачира
20:00
Купа на Италия Фречароса: Торино - Палермо
22:00
Купа на Италия Фречароса: Монца - Фрозиноне
00:00
Купа на Италия Фречароса: Болоня - Козенца
02:00
Копа Либертадорес: Фламенго - Коринтианс
04:00
Мейджър Лийг Сокър: Мач на звездите
06:00
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
08:00
"Жоан Гампер": Барселона - Пумас
10:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
12:00
Копа Судамерикана: Сеара - Сао Пауло
14:00
Приятелска среща: Интер - Виляреал
16:00
Барса ТВ: "Андерсон"
16:30
Мейджър Лийг Сокър: Мач на звездите
18:30
Серия А: "Преди кръга"
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Серия А: Милан - Удинезе
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Лече - Интер
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
02:00
Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
02:35
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
04:30
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
06:15
Копа Либертадорес: Талерес де Кордоба - Велес Сарсфилд
08:00
Калчо мания
09:00
Серия А: Монца - Торино
11:00
Серия А: Милан - Удинезе
13:00
Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
15:00
Серия А: Лече - Интер
17:00
Серия А: Милан - Удинезе
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Серия А: Лацио - Болоня
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Салернитана - Рома
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
02:00
Серия А: Лацио - Болоня
04:00
Серия А: Салернитана - Рома
06:00
Серия А: Лече - Интер
08:00
Копа Судамерикана: Сеара - Сао Пауло
10:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
12:00
Серия А: Милан - Удинезе
14:00
Серия А: Лацио - Болоня
16:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
18:00
Серия А: Салернитана - Рома
20:00
Серия А: Лече - Интер
22:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
00:00
Копа Либертадорес: Фламенго - Коринтианс
02:00
Серия А: Салернитана - Рома
04:00
Серия А: Милан - Удинезе
06:00
Серия А: Лацио - Болоня
08:00
Копа Судамерикана: Атлетико Гоянензе - Насионал
10:00
Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
12:00
Серия А: Салернитана - Рома
13:45
Серия А: Лече - Интер
15:30
Копа Либертадорес: Талерес де Кордоба - Велес Сарсфилд
17:30
Серия А: Обзор 1 кръг
18:30
Калчо мания
19:30
Серия А: Лацио - Болоня
21:30
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
22:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
00:00
Серия А: Милан - Удинезе
02:00
Серия А: Лече - Интер
04:00
Серия А: Лацио - Болоня
06:00
Серия А: Салернитана - Рома
08:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
10:00
Серия А: Милан - Удинезе
12:00
Серия А: Лече - Интер
14:00
Серия А: Обзор 1 кръг
15:00
Калчо мания
16:00
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
18:00
Серия А: Лацио - Болоня
20:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
22:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
00:00
Серия А: Салернитана - Рома
02:00
Копа Судамерикана: Сеара - Сао Пауло
04:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
06:00
Серия А: Милан - Удинезе
08:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Депортиво Тачира
10:00
Серия А: Лече - Интер
12:00
Серия А: Лацио - Болоня
14:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
17:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
19:00
Серия А: Обзор 1 кръг
20:00
Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
22:00
Серия А: Салернитана - Рома
01:15
live ПРЯКО, Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
03:30
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
05:30
Барса ТВ: "Арчибалд"
06:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Кадис
08:00
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
10:00
Ла Лига: Хетафе - Барселона
12:00
Ла Лига: Кадис - Реал Мадрид
14:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Бетис
16:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
18:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: "Преди кръга"
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Осасуна - Севиля
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Мейджър Лийг Сокър: Мач на звездите
02:15
Приятелска среща: Интер - Виляреал
04:00
Ла Лига: Осасуна - Севиля
06:00
"Жоан Гампер": Барселона - Пумас
08:00
Копа Судамерикана: Атлетико Гоянензе - Насионал
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
Мейджър Лийг Сокър: Мач на звездите
13:00
Ла Лига 2: Леванте - Уеска
15:00
Ла Лига: "Преди кръга"
15:30
Ла Лига: Осасуна - Севиля
17:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Селта - Еспаньол
20:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Валядолид - Виляреал
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Барса ТВ: "Андерсон"
01:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
03:00
LaLiga дневник
04:00
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
06:00
Копа Судамерикана: Сеара - Сао Пауло
08:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Депортиво Тачира
10:00
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
12:00
Ла Лига: Осасуна - Севиля
14:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
16:00
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
20:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Валенсия - Жирона
22:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
23:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
01:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
01:15
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
03:00
Барса ТВ: "Андерсон"
03:30
Барса ТВ: "Арчибалд"
04:00
Ла Лига: Валенсия - Жирона
06:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
08:00
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
10:00
Ла Лига: Валенсия - Жирона
12:00
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
14:00
Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
16:00
Барса ТВ: "Рексач"
17:00
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
19:00
Ла Лига: Обзор 1 кръг
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:30
Ла Лига 2: Обзор 1 кръг
22:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Бетис - Елче
00:30
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
02:30
"Пред Стадиона" - спортно шоу
04:00
Ла Лига 2: Леванте - Уеска
06:00
Ла Лига: Осасуна - Севиля
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:30
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
13:15
Ла Лига: Валенсия - Жирона
15:00
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
17:00
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
17:30
Копа Либертадорес: Обзор на кръга
18:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
18:30
Ла Лига: Обзор 1 кръг
19:30
LaLiga дневник
20:30
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
22:30
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано