Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

00:30
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
03:30
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
04:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
05:00
Диамантена лига 2022г.: Обзор на турнира в Стокхолм
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
08:00
Световен рали шампионат: Кения
09:00
Световен рали шампионат: Кения
10:00
Световен рали шампионат: Кения
11:00
Световен рали шампионат: Кения
12:00
Световен рали шампионат: Кения
13:30
Професионални майстори на родеото
15:00
live ПРЯКО, Голф: Horizon Irish Open
18:00
live ПРЯКО, Голф: Horizon Irish Open
19:30
Голф: Kaskáda Golf Challenge
20:00
Волейбол - Лига на Нациите: Турция - САЩ
22:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
01:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
01:30
Волейбол - Лига на Нациите: Полша - България
03:30
Волейбол - Лига на Нациите: САЩ - Германия
05:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
06:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Нидерландия
07:00
Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Кения
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Турция - САЩ
10:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:45
ATP 1000: Индиън Уелс
15:45
ATP 1000: Индиън Уелс
18:45
ATP 1000: Индиън Уелс
19:00
Брейкпойнт
20:00
ATP 1000: Индиън Уелс
22:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
00:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
00:30
Световен рали шампионат: Кения
01:30
Световен рали шампионат: Кения
02:30
Световен рали шампионат: Кения
03:30
Световен рали шампионат: Кения
04:30
Световен рали шампионат: Кения
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Доха
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Полша - България
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: САЩ - Германия
12:00
Професионални майстори на родеото
13:45
Лека атлетика: "Атлетикс"
14:15
ATP 1000: Маями
16:00
ATP 1000: Маями
18:00
Световен рали шампионат: Обзор на сезона до момента
19:00
ATP WT Uncovered
19:30
ATP 1000: Маями
22:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия
01:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия
03:30
ATP 1000: Индиън Уелс
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Бирмингам
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Полша
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия
12:00
ATP WT Uncovered
12:30
ATP 1000: Монте Карло
15:30
ATP 1000: Монте Карло
17:00
ATP 1000: Монте Карло
19:00
Професионални майстори на родеото
20:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
21:30
Trans World Sport
22:30
Волейбол - Лига на Нациите: Бразилия - Германия
00:30
Голф: Horizon Irish Open
01:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
02:05
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
ATP 1000: Маями
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Юджийн
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Словения - Сърбия
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
12:00
Професионални майстори на родеото
13:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
14:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
20:30
Голф: Open de Bretagne
21:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
23:00
ATP 1000: Мадрид
02:00
ATP 1000: Мадрид
03:00
Брейкпойнт
04:00
ATP 1000: Монте Карло
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Рабат
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
10:00
ATP WT Uncovered
10:30
ATP 1000: Мадрид
13:30
ATP 1000: Мадрид
14:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
20:30
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
22:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
00:30
Професионални майстори на родеото
02:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
05:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
05:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Рим
07:40
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
09:00
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
11:00
ATP WT Uncovered
11:30
ATP 1000: Мадрид
13:00
ATP 1000: Мадрид
14:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
16:30
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
18:00
Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
20:00
live ПРЯКО, Сенши - Бойна Галавечер от Варна
23:00
live ПРЯКО, Сенши - Бойна Галавечер от Варна
03:00
Скорост на Макс
04:00
Trans World Sport
05:00
live ПРЯКО, UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
09:00
Скорост на Макс
10:00
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
12:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Пърт
13:05
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Пърт
14:55
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Пърт
16:00
live ПРЯКО, Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
18:00
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
20:15
Професионални майстори на родеото
22:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
01:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
02:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
04:00
Голф: Horizon Irish Open
07:00
Голф: Horizon Irish Open
08:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
10:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
12:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Уинтън
13:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Уинтън
14:30
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Уинтън
16:00
live ПРЯКО, Голф: JP MacManus Pro Am
19:00
live ПРЯКО, Голф: JP MacManus Pro Am
21:30
Trans World Sport
22:00
Класика от UFC: Халауей срещу Волкановски
23:00
Класика от UFC: Уитъкър срещу Ромеро
00:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
03:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
03:30
Cage Warriors 140: Галавечер от Белфаст
06:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
06:30
Голф: Jersey Legends
07:30
Голф: Kaskáda Golf Challenge
08:00
Евролига: Олимпиакос - Монако
10:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
11:15
Диамантена лига 2022г.: Обзор на турнира в Стокхолм
12:15
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Дарвин
13:30
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Дарвин
14:45
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Дарвин
16:00
live ПРЯКО, Голф: Adare Manor GC
19:00
live ПРЯКО, Голф: Adare Manor GC
21:30
Trans World Sport
22:00
Класика от UFC: Шевченко срещу Мая
23:00
Класика от UFC: Овърийм срещу Нгану, Халауей срещу Алдо
00:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
03:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
04:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
07:30
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
08:00
Евролига: Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
10:00
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
11:30
Световен рали шампионат: Кения
12:30
Световен рали шампионат: Кения
13:30
Световен рали шампионат: Кения
14:30
Световен рали шампионат: Кения
15:30
Световен рали шампионат: Кения
17:00
Голф: Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam
18:00
Голф: Open de Bretagne
18:30
Голф: Horizon Irish Open
19:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
19:30
Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Балкан
22:00
Класика от UFC: Блахович срещу Рейес, Адесаня срещу Коста
23:00
Класика от UFC: Рафаел дос Анжос срещу Ковингтън
00:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
03:30
Професионални майстори на родеото
05:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
06:00
Голф: Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam
07:00
Голф: Open de Bretagne
07:30
Голф: Horizon Irish Open
08:00
Евролига: Олимпия Милано - Анадолу Ефес
10:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
11:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
13:30
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
15:45
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
18:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
18:30
Скорост на Макс
19:30
Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Балкан
22:00
Класика от UFC: Нунес срещу де Рандами
22:55
Класика от UFC: Волкановски срещу Халауей
23:50
Cage Warriors 140: Галавечер от Белфаст
02:00
live ПРЯКО, NHL: Драфт 2022г.
03:00
Голф: Genesis Scotish Open
06:00
Голф: Genesis Scotish Open
08:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
10:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:30
NHL: Тампа Бей Лайтнинг - Колорадо Авеланш
15:45
NHL: Тампа Бей Лайтнинг - Колорадо Авеланш
18:00
Професионални майстори на родеото
19:30
Национална баскетболна лига: Балкан - Рилски Спортист
22:00
Класика от UFC: Усман срещу Ковингтън
23:00
Класика от UFC: Адесаня срещу Блахович
00:00
Голф: Genesis Scotish Open
03:00
Голф: Genesis Scotish Open
04:30
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
07:30
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
08:00
Евролига: Олимпиакос - Монако
10:00
Голф: Genesis Scotish Open
13:00
Голф: Genesis Scotish Open
14:00
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
16:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
19:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
22:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
02:30
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
03:50
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
05:00
Барса ТВ: " Хавиер Масчерано"
05:30
Trans World Sport
06:30
Професионални майстори на родеото
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - България
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: Турция - САЩ
12:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
15:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
17:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
19:00
Trans World Sport
19:30
Студио "Волейбол"
20:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Полша - България
22:00
Студио "Волейбол"
22:30
Trans World Sport
23:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: САЩ - Германия
01:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
04:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
07:30
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
08:00
Копа Либертадорес: Коринтианс - Бока Хуниорс
10:00
Копа Судамерикана: Коло Коло - Интернасионал
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
14:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
16:00
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - България
18:00
Волейбол - Лига на Нациите: Турция - САЩ
20:00
Волейбол - Лига на Нациите: Полша - България
22:00
Нидерландска Ередивизи: Зволе - Аякс
00:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Фейенорд
02:00
Голф: Horizon Irish Open
05:00
Голф: Horizon Irish Open
06:00
Копа Либертадорес: Емелек - Атлетико Минейро
08:00
Копа Либертадорес: Велес Сарсфилд - Ривър Плейт
10:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Ланус
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
13:45
Копа Либертадорес: Форталеза - Естудиантес де Ла Плата
15:30
Волейбол - Лига на Нациите: САЩ - Германия
17:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
18:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия
20:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
20:30
Trans World Sport
21:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Полша
23:00
Нидерландска Ередивизи: Фортуна Ситард - Аякс
00:45
Копа Судамерикана: Универсидад Католика - Сао Пауло
02:30
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
03:30
live ПРЯКО, Копа Судамерикана: Интернасионал - Коло Коло
05:30
Trans World Sport
06:00
Копа Либертадорес: Серо Портеньо - Палмейрас
08:00
Плажен футбол: Испания - Италия
09:00
Trans World Sport
09:40
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Бразилия - Германия
12:00
Плажен футбол: Англия - Украйна
13:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Коло Коло
15:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Полша
17:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия
19:00
Волейбол - Лига на Нациите: Бразилия - Германия
21:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Словения - Сърбия
23:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
01:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
03:00
Плажен футбол: Чехия - Португалия
04:00
Плажен футбол: Чехия - Англия
05:00
Плажен футбол: Украйна - Испания
06:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
08:00
Плажен футбол: Португалия - Италия
09:00
Плажен футбол: Украйна - Чехия
10:00
Плажен футбол: Англия - Италия
11:00
Trans World Sport
11:30
Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Емелек
13:30
Волейбол - Лига на Нациите: Словения - Сърбия
15:30
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
17:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
18:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
20:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
20:15
Плажен футбол: Испания - Португалия
21:15
Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
23:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
01:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
03:00
Trans World Sport
03:30
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Естудиантес де Ла Плата - Форталеза
05:30
Trans World Sport
06:00
Плажен футбол: Испания - Германия
07:00
Плажен футбол: Франция - Швейцария
08:00
Плажен футбол: Италия - Азербайджан
09:00
Trans World Sport
09:40
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
12:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
14:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
17:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
17:15
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
19:15
Копа Либертадорес: Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
21:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
23:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
01:00
Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
03:00
Плажен футбол: Португалия - Естония
04:00
Плажен футбол: Германия - Азербайджан
05:00
Плажен футбол: Естония - Полша
06:00
Плажен футбол: Испания - Украйна
07:00
Плажен футбол: Португалия - Франция
08:00
Плажен футбол: Испания - Азербайджан
09:00
Плажен футбол: Полша - Франция
10:00
Trans World Sport
10:30
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
12:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
14:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
17:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
17:30
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
18:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
20:00
Trans World Sport
21:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Универсидад Католика
23:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - НЕК Неймеген
02:00
Ла Лига: Барселона - Леванте
04:00
Ла Лига: Алавес - Атлетико Мадрид
06:00
Ла Лига: Севиля - Еспаньол
08:00
Талантите на Ла Лига
08:30
Талантите на Ла Лига
09:00
Талантите на Ла Лига
09:30
Талантите на Ла Лига
10:00
Плажен футбол: Германия - Азербайджан
11:00
Плажен футбол: Естония - Полша
12:00
Плажен футбол: Португалия - Франция
13:15
live ПРЯКО, Плажен футбол: Украйна - Чехия
14:30
live ПРЯКО, Плажен футбол: Испания - Азербайджан
15:45
live ПРЯКО, Плажен футбол: Англия - Италия
17:00
live ПРЯКО, Плажен футбол: Полша - Франция
18:00
Ла Лига: "Най-добрите голове"
18:30
live ПРЯКО, Плажен футбол: Италия - Украйна
19:45
live ПРЯКО, Плажен футбол: Испания - Португалия
21:00
live ПРЯКО, Плажен футбол: Португалия - Швейцария
22:00
Талантите на Ла Лига
22:30
Талантите на Ла Лига
23:00
Талантите на Ла Лига
23:30
Талантите на Ла Лига
00:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Атланта Юнайтед
02:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Елче
04:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
06:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал
08:00
Талантите на Ла Лига
08:30
Талантите на Ла Лига
09:00
Талантите на Ла Лига
09:30
Талантите на Ла Лига
10:00
Ла Лига: Валенсия - Атлетико Билбао
12:00
Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид
14:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
16:00
Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
18:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Ланус
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:30
Ла Лига: "Новаците в Ла Лига"
22:30
Копа Судамерикана: Универсидад Католика - Сао Пауло
00:30
Ла Лига: Гранада - Севиля
02:30
"Пред Стадиона" - спортно шоу
04:00
Ла Лига: Кадис - Валенсия
06:00
Ла Лига: Селта - Севиля
08:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:30
Ла Лига: "Най-добрият вратар"
12:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Майорка
14:00
Ла Лига: Гранада - Атлетико Мадрид
16:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Атланта Юнайтед
18:00
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
19:00
Копа Либертадорес: Обзор на кръга
20:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао
22:00
Ла Лига: Барселона - Валенсия
00:15
Копа Либертадорес: Обзор на кръга
01:15
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Емелек
03:30
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
05:30
Талантите на Ла Лига
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
08:00
Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид
10:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
12:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
14:00
Ла Лига: Севиля - Леванте
16:00
Ла Лига: Валенсия - Майорка
18:00
Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Емелек
20:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
20:30
Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
22:30
Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид