Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

02:05
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
ATP 1000: Маями
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Юджийн
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Словения - Сърбия
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
12:00
Професионални майстори на родеото
13:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
14:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
20:30
Голф: Open de Bretagne
21:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
23:00
ATP 1000: Мадрид
02:00
ATP 1000: Мадрид
03:00
Брейкпойнт
04:00
ATP 1000: Монте Карло
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Рабат
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
10:00
ATP WT Uncovered
10:30
ATP 1000: Мадрид
13:30
ATP 1000: Мадрид
14:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
20:30
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
22:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
00:30
Професионални майстори на родеото
02:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
05:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
05:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Рим
07:40
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
09:00
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
11:00
ATP WT Uncovered
11:30
ATP 1000: Мадрид
13:00
ATP 1000: Мадрид
14:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
16:30
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
18:00
Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
20:00
live ПРЯКО, Сенши - Бойна Галавечер от Варна
23:00
live ПРЯКО, Сенши - Бойна Галавечер от Варна
00:00
ATP 1000: Рим
02:00
Еврокупа: Виртус Болоня - Улм
04:00
Професионални майстори на родеото
05:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Осло
07:40
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Таунсвил
09:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
11:00
Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
13:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
14:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Таунсвил
15:30
Голф: Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam
16:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
19:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
22:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
01:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
01:30
Еврокупа: Гран Канария - Андора
03:30
Еврокупа: Цедевита Любляна - Бурсаспор
05:15
Trans World Sport
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Париж
08:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
09:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Таунсвил
10:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
13:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
20:00
Брейкпойнт
21:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
23:00
Еврокупа: Виртус Болоня - Улм
01:00
Световен рали шампионат: Обзор на сезона до момента
02:00
Професионални майстори на родеото
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
ATP 250: Бостад, Швеция
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
08:00
ATP 250: Бостад, Швеция
10:00
ATP 250: Бостад, Швеция
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
20:00
ATP WT Uncovered
20:30
Евролига: Олимпиакос - Монако
22:30
Еврокупа: Гран Канария - Андора
00:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
03:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
04:00
ATP 250: Бостад, Швеция
06:00
ATP 250: Бостад, Швеция
08:00
ATP 250: Бостад, Швеция
10:00
ATP WT Uncovered
10:30
Професионални майстори на родеото
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бостад, Швеция
20:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Джорджия
21:00
Trans World Sport
22:00
Евролига: Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
03:30
Професионални майстори на родеото
05:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
06:00
Голф: Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam
07:00
Голф: Open de Bretagne
07:30
Голф: Horizon Irish Open
08:00
Евролига: Олимпия Милано - Анадолу Ефес
10:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
11:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
13:30
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
15:45
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
18:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
18:30
Скорост на Макс
19:30
Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Балкан
22:00
Класика от UFC: Нунес срещу де Рандами
22:55
Класика от UFC: Волкановски срещу Халауей
23:50
Cage Warriors 140: Галавечер от Белфаст
02:00
live ПРЯКО, NHL: Драфт 2022г.
04:30
Голф: Genesis Scotish Open
07:30
Голф: Genesis Scotish Open
08:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
10:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:00
Nascar Cup Series: Състезание в Уисконсин
13:30
NHL: Тампа Бей Лайтнинг - Колорадо Авеланш
15:45
NHL: Тампа Бей Лайтнинг - Колорадо Авеланш
18:00
live ПРЯКО, NHL: Драфт 2022г.
20:30
Национална баскетболна лига: Балкан - Рилски Спортист
23:00
Класика от UFC: Усман срещу Ковингтън
00:00
Класика от UFC: Адесаня срещу Блахович
01:00
Голф: Genesis Scotish Open
04:00
Голф: Genesis Scotish Open
04:30
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
07:30
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
08:00
Евролига: Олимпиакос - Монако
10:00
Голф: Genesis Scotish Open
13:00
Голф: Genesis Scotish Open
14:00
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
16:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
19:30
live ПРЯКО, Голф: Genesis Scotish Open
22:00
UFC 276: Адесаня срещу Кенъниър; Волкановски срещу Макс Халауей
01:00
Световен рали шампионат: Обзор на сезона до момента
02:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Стокхолм
04:00
live ПРЯКО, UFC Fight Night: дос Анжос срещу Физиев
07:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Уисконсин
08:00
Евролига: Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
09:45
Голф: Genesis Scotish Open
12:45
Голф: Genesis Scotish Open
13:45
NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг
16:00
live ПРЯКО, Алсвенскан: Елфсборг - АИК
18:00
Световен рали шампионат: Кения
19:30
Национална баскетболна лига: Балкан - Рилски Спортист
22:00
Сенши - Бойна Галавечер от Варна
01:00
Сенши - Бойна Галавечер от Варна
02:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
03:15
Trans World Sport
04:00
Голф: Genesis Scotish Open
07:00
Голф: Genesis Scotish Open
08:00
Евролига: Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
10:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
11:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
12:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
13:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
14:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
16:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Таунсвил
17:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Таунсвил
18:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Катар
20:15
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Индонезия
21:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
22:00
Класика от UFC: Волкановски срещу Ортега
23:00
Световен рали шампионат: Швеция
00:00
Световен рали шампионат: Швеция
01:00
Световен рали шампионат: Швеция
02:00
Световен рали шампионат: Швеция
03:00
Световен рали шампионат: Швеция
04:30
Професионални майстори на родеото
06:00
Еврокупа: Виртус Болоня - Улм
08:00
Евролига: Анадолу Ефес - Олимпия Милано
10:00
Световен рали шампионат: Хърватия
11:00
Световен рали шампионат: Хърватия
12:00
Световен рали шампионат: Хърватия
13:00
Световен рали шампионат: Хърватия
14:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
17:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
18:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Аржентина
19:45
Moto GP: Състезание за Голямата награда на САЩ
21:30
Класика от UFC: Роуз Намаюнас срещу Уейли Жан
22:30
Световен рали шампионат: Португалия
23:30
Световен рали шампионат: Португалия
00:30
Световен рали шампионат: Португалия
01:30
Световен рали шампионат: Португалия
02:30
Световен рали шампионат: Португалия
03:30
Световен рали шампионат: Португалия
04:30
Световен рали шампионат: Португалия
06:00
Еврокупа: Гран Канария - Андора
08:00
Евролига: Монако - Олимпиакос
10:00
Световен рали шампионат: Сардиния
11:00
Световен рали шампионат: Сардиния
12:00
Световен рали шампионат: Сардиния
13:00
Световен рали шампионат: Сардиния
14:00
Световен рали шампионат: Сардиния
15:30
Световен рали шампионат: Обзор на сезона до момента
16:30
Trans World Sport
17:30
Голф: Le Vaudreuil Golf Challenge
18:00
Голф: Genesis Scotitish Open
18:45
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Португалия
20:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Испания
22:00
Класика от UFC: Адесаня срещу Ветори
23:00
Световен рали шампионат: Кения
03:00
Плажен футбол: Чехия - Португалия
04:00
Плажен футбол: Чехия - Англия
05:00
Плажен футбол: Украйна - Испания
06:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
08:00
Плажен футбол: Португалия - Италия
09:00
Плажен футбол: Украйна - Чехия
10:00
Плажен футбол: Англия - Италия
11:00
Trans World Sport
11:30
Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Емелек
13:30
Волейбол - Лига на Нациите: Словения - Сърбия
15:30
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - САЩ
17:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
18:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
20:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
20:15
Плажен футбол: Испания - Португалия
21:15
Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
23:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
01:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
03:00
Trans World Sport
03:30
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Естудиантес де Ла Плата - Форталеза
05:30
Trans World Sport
06:00
Плажен футбол: Испания - Германия
07:00
Плажен футбол: Франция - Швейцария
08:00
Плажен футбол: Италия - Азербайджан
09:00
Trans World Sport
09:40
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
12:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Словения
14:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
17:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
17:15
Волейбол - Лига на Нациите: Франция - Бразилия
19:15
Копа Либертадорес: Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
21:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
23:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
01:00
Мейджър Лийг Сокър: Сан Хосе Ърткуейкс - Чикаго Файър
03:00
Плажен футбол: Португалия - Естония
04:00
Плажен футбол: Германия - Азербайджан
05:00
Плажен футбол: Естония - Полша
06:00
Плажен футбол: Испания - Украйна
07:00
Плажен футбол: Португалия - Франция
08:00
Плажен футбол: Испания - Азербайджан
09:00
Плажен футбол: Полша - Франция
10:00
Trans World Sport
10:30
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Сърбия
12:30
Волейбол - Лига на Нациите: България - Нидерландия
14:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
17:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
17:30
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
18:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
20:00
Trans World Sport
21:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Универсидад Католика
23:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - НЕК Неймеген
01:00
Нидерландска Ередивизи: Вилем II - ПСВ Айндховен
03:00
Плажен футбол: Италия - Украйна
04:00
Плажен футбол: Португалия - Швейцария
05:00
Trans World Sport
06:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
10:00
Копа Судамерикана: Ланус - Индепендиенте дел Вале
12:00
Копа Либертадорес: Колон - Талерес де Кордоба
14:00
Копа Либертадорес: Естудиантес де Ла Плата - Форталеза
16:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
18:00
Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
20:00
Trans World Sport
21:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Полша - Словения
23:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Утрехт
01:00
Алсвенскан: Елфсборг - АИК
03:00
Професионални майстори на родеото
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
07:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
08:00
Волейбол - Лига на Нациите: Китай - България
10:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю
14:00
Алсвенскан: Елфсборг - АИК
16:00
Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
18:00
Копа Либертадорес: Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
20:00
Волейбол - Лига на Нациите: Полша - Словения
22:00
Нидерландска Ередивизи: Витес - Фейенорд
00:00
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
03:30
Голф: Open de Bretagne
04:00
Голф: Genesis Scotish Open
07:00
Голф: Genesis Scotish Open
08:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Коло Коло
10:00
Алсвенскан: Елфсборг - АИК
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
14:00
Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Емелек
16:00
live ПРЯКО, Приятелска среща: Манчестър Юнайтед - Ливърпул
18:00
Копа Либертадорес: Колон - Талерес де Кордоба
20:00
Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Сърбия
22:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам
00:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю
02:00
Приятелска среща: Манчестър Юнайтед - Ливърпул
04:00
Trans World Sport
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
07:30
Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
08:00
Копа Судамерикана: Ланус - Индепендиенте дел Вале
10:00
Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Коринтианс
12:00
Trans World Sport
13:00
Копа Либертадорес: Естудиантес де Ла Плата - Форталеза
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите:
17:00
Професионални майстори на родеото
18:00
Голф: Le Vaudreuil Golf Challenge
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите:
20:30
Приятелска среща: Манчестър Юнайтед - Ливърпул
22:30
Голф: Genesis Scotitish Open
23:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Зволе
01:15
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Колон - Талерес де Кордоба
03:30
live ПРЯКО, Копа Либертадорес: Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
05:30
Ла Лига: "Най-добрият вратар"
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Атланта Юнайтед
08:00
Ла Лига: Бетис - Валенсия
10:00
Ла Лига: Селта - Реал Сосиедад
12:00
Ла Лига: Леванте - Атлетико Мадрид
14:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
16:00
Ла Лига: Райо Валекано - Барселона
18:00
Копа Либертадорес: Колон - Талерес де Кордоба
20:00
Копа Либертадорес: Ривър Плейт - Велес Сарсфилд
22:00
Ла Лига: Севиля - Осасуна
23:45
Талантите на Ла Лига
00:15
Талантите на Ла Лига
01:15
live ПРЯКО, Копа Судамерикана: Ланус - Индепендиенте дел Вале
03:30
live ПРЯКО, Копа Судамерикана: Сао Пауло - Универсидад Католика
05:30
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
06:00
Алсвенскан: Юргорден - Хамарбю
08:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетик Билбао
10:00
Ла Лига: Валенсия - Виляреал
12:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Бетис
14:00
Ла Лига: Барселона - Алавес
16:00
Ла Лига: Елче - Реал Мадрид
18:00
Копа Либертадорес: Естудиантес де Ла Плата - Форталеза
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано
23:00
Ла Лига: Осасуна - Реал Сосиедад
01:00
Ла Лига: Бетис - Севиля
03:00
Ла Лига: Валенсия - Атлетико Мадрид
05:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
07:00
Ла Лига: "Новаците в Ла Лига"
08:00
Ла Лига: Селта - Барселона
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
Ла Лига: "Новаците в Ла Лига"
12:00
Ла Лига: Севиля - Алавес
14:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Осасуна
16:00
Копа Судамерикана: Интернасионал - Коло Коло
18:00
Копа Судамерикана: Ланус - Индепендиенте дел Вале
20:00
Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
22:00
Ла Лига: Барселона - Еспаньол
00:00
Ла Лига: Гранада - Реал Мадрид
02:00
Талантите на Ла Лига
02:30
Талантите на Ла Лига
03:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю
05:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
06:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Валенсия
08:00
Ла Лига: Валенсия - Райо Валекано
10:00
Ла Лига: Еспаньол - Реал Сосиедад
12:00
Ла Лига: Кадис - Атлетико Мадрид
14:00
Ла Лига: Виляреал - Барселона
16:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля
18:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Универсидад Католика
20:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю
22:00
Алсвенскан: Елфсборг - АИК
00:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Реал Мадрид
02:00
Ла Лига: Барселона - Бетис
04:00
Ла Лига: Селта - Валенсия
06:00
Ла Лига: Севиля - Виляреал
08:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Майорка
10:00
Ла Лига: Валенсия - Елче
12:00
Ла Лига: Атлетик Билбао - Севиля
14:00
Ла Лига: Осасуна - Барселона
16:00
Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
18:00
Алсвенскан: Елфсборг - АИК
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:30
Ла Лига: "История на плейофите"
22:30
Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид